XVIII Ogólnopolska Konferencja „Nadciśnienie tętnicze u dzieci i młodzieży”

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XVIII Ogólnopolskiej Konferencji „Nadciśnienie tętnicze u dzieci i młodzieży”, która odbędzie się w dniu 15 czerwca 2024 r. w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

W trakcie konferencji zespół ekspertów przedstawi Państwu aktualności oraz doświadczenia własne z wielu środków pediatrycznych w zakresie diagnostyki i leczenie pierwotnego i wtórnego nadciśnienia tętniczego.

Przygotowaliśmy dla Państwa sesję poświęconą pacjentom z nadciśnieniem tętniczym okiem młodego hipertensjologa. kierowaną nie tylko do szkolących się młodych specjalistów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej wydarzenia, na której dostępny jest program konferencji oraz do zapisów: www.hipertensja2024.bok-ump.pl

Prof. zw. dr hab. n. med. Danuta Ostalska-Nowicka
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

Klinika Nefrologii Dziecięcej i Nadciśnienia Tętniczego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu